Kıymetli Türk sanayicileri, çelik sektörünün ve çelik sektörüne hizmet veren saygıdeğer mensupları; her ay keyifle okuyacağınız, yeni network ağları ve çözüm ortaklıkları kurmanıza yardımcı olabilecek bir dergiyle sizlerin huzurundayız.

Uzun yıllardır çelik sektörünün bir tarafında, sizlerle iç içe olarak yürüttüğümüz bir mesleğimiz ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda SteelTürk Dergisi’ni yayın hayatına kazandırmış bulunuyoruz. Sizlere karşı mahcup olmamak ilk önceliğimiz…

Çünkü her şeyden evvel sizlerle kurduğumuz bağ bir ticari ilişkiden ziyade, güvene dayalı çözüm ortaklığıdır. Bu sebeple ilk olarak güveninize layık olacağız.

Dergimizle ilgili çok da fazla bir şey yazıp çizmek istemiyorum çünkü bunun değerlendirmesini sizler zaten en iyi şekilde yaparsınız. Bu konuyla ilgili olarak yegane altını çizeceğim husus şudur: gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı çelik piyasalarındaki gelişmeleri elimizden geldiğince sizlere aktaracağız.

Firmalarınız için yeni ticaret kanallarının oluşmasına katkı sağlayacak şekilde dergi dağıtım planlaması yapacağız. Sizlere pazarlama iletişimi alanında basılı ve dijital mecralarımızla ciddi katkılar sağlamak için mücadele edeceğiz.

SteelTürk Dergisi’ni yayın hayatına kazandırırken bizlerden desteğini esirgemeyen, her anlamda bizlere güvenen çok güzel insanlar var Çelik sektöründe… İsimlerini anmayı unuttuğum büyüklerimiz, kıymetli dostlarımız olursa şimdiden affımızı istiyorum.

Çelik Dış Ticaret Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Namık K. Ekinci’ye, YİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tayfun İşeri’ye, Türkiye Çelik Üreticileri Derneği Genel Sekreteri Sayın Veysel Yayan’a, SOGAD Genel Sekreteri Sayın Asuman Gürsoy’a, Sergen Metal Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuncay Sergen’e, Nersan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Nergiz’e, Gökmetal Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan Demiruz’a, Soybaş Demir Çelik Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet Soybaş’a, Galva Metal Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tolga Kısacıkoğlu’na, Ateş Demir Çelik Genel Müdürü Sayın Kaan Çalkın’a ve bizlere henüz ortada dergi yokken reklam veren, içerik yollayan tüm sektör mensuplarına saygılarımızı sunuyoruz.

Sizlerin desteği ve ekip arkadaşlarımızın azmi ile karınca kararınca güzel çalışmalara hep birlikte imza atacağız.